Doświadczanie

Skoro u Anioła z Chmur zaczęły się zmiany, to dziś przyszła pora na kolejną, czyli na zmianę motta tej strony, bo przecież nie musi być zawsze takie samo, prawda?

Do dziś było to:

„Celem naszego życia jest… obudzenie w sobie Człowieka!”

A od dziś będzie to:

„Celem naszego życia jest – doświadczanie”

Doświadczajmy naszego życia, niezależnie od tego jakie ono jest, przyjmujmy wszystko co do nas dociera, co nas spotyka i zaakceptujmy to wszystko i podziękujmy, bo zawsze czemuś to służy, służy to naszemu rozwojowi i najwyższemu dobru, którego być może teraz nie dostrzegamy, ale w swoim czasie każdy zobaczy i zrozumie. Dostrzegajmy we wszystkim siebie, swoje odbicie i swoje stworzenie, bo jesteśmy tu po to, by go doświadczyć, doświadczyć to, co sami stworzyliśmy.

A tak dla odmiany, to stworzyłem ostatnio taką muzyczkę 🙂 

Miłego słuchania. 

2 odpowiedzi na “Doświadczanie”

 1. Hmmm🙂
  Czyli już obudzilismy w sobie Człowieka, tego wymarzonego, idealnego, pełnego miłości i On, ów Człowiek, poprzez swoje doświadczanie ma postawić sobie nowy cel, zmierzający do większego ideału, nasyconego swoim zyciwm , poprzez trwanie w Miłości ?
  No, OK❤

  1. Każdy przechodzi swoje etapy w życiu, Anioł z Chmur może już obudził Człowieka, może nie, ale poczuł, że potrzebna jest zmiana, więc to zaakceptował i… zmienił na razie motto 😉
   A ideałów przecież nie ma 😉 i nie o to chodzi, żeby być ideałem, dążyć do ideału… trzeba po prostu żyć, póki się da i doświadczać wszystkiego co „los” (czyli co sami stworzyliśmy) da, niezależnie od tego, co to będzie. A czy osiągnęliśmy swój cel, dowiemy się dopiero wtedy, gdy to doświadczanie dobiegnie już końca…
   Pozdrawiam imieninowo💖

Leave a Reply

%d bloggers like this: